+90 332 235 88 99

KURUMSAL

Firmamız daima müşterilerimizin bilgisayar servisi maliyetlerini düşürmek, hızlı ve yerinde servis hizmeti vermek, zaman kaybını minimuma düşürmek ve güvenli bir servis anlayışını benimsemiştir. Bilgisayar bakım anlaşması ve yerinde bilgisayar servisi için bizi güvenle arayabilirsiniz.

Başak Bilgisayar kurumsal işletmelere bilgisayar servis hizmeti sağlamaktadır. Firmanızın bilgisayar sorunları için uygun çözüm ve önerilerle sorunsuz hale gelebilmesi için çalışmaktayız. Bunun için bize bir telefonla ulaşmanız yeterlidir.
Kaliteliyiz çünkü;

15 yıldır kendi mesleğimizi yapıyoruz. Verdiğimiz satış ve teknik destek her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı sağlamaktır.
Güveniliriz çünkü;

Bu meslek dalında kendimize güveniyoruz. Aldığımız işleri verdiğimiz sözler dahilinde en iyi şekilde sorumluluk bilinci ile gerçekleştiriyoruz.
Çalışkanız çünkü;

Teknoloji işinin ciddiyetini kavramış kişileriz, hızla değişen teknolojiyi yakından takip edip en güncel çözümleri üretiyoruz. Çalışkanız çünkü piyasada bilgisayarcıyım diye insanları kandırıp mesleğimizi lekeleyen kişilerle mücadele ediyoruz.

STRATEJİ

Dürüstlüğü ilke edinen BAŞAK Bilgisayar Hizmetleri, stratejik iş ortakları ile işbirliğini karşılıklı güven ve kazanç temelleri üzerine kurmayı ve IT teknolojilerinde farklılık yaratarak, bağımlı ve tüm kanallar için kârlı bir model oluşturmayı hedeflemektedir. Bu bağlamda BAŞAK Bilgisayar Hizmetleri olarak, ürün, kanal, üretici, tüketici, IT altyapısı ve İnsan Kaynakları konusunda farklı bir platform oluşturmaktayız. İşbirlikleri sürecinde yeni kaynaklar ve finansal çözümler üreten ve güçlü bir sermayeye sahip olan BAŞAK Bilgisayar Hizmetleri, bilgi teknolojileri alanında edindiği avantajlar ile "kolay" iş yapış şeklini yaratarak iş ortakları ile paylaşmayı ve ortak değer yaratmayı amaçlamaktadır. IT teknolojilerinde dünya pazarındaki 1 numara veya ilk 3 içindeki, fiyat/değer eşiği yüksek, geniş yelpazeli ürünlerin distribütörleriyle çalışan BAŞAK Bilgisayar Hizmetleri, ürün alanında farklılığı süreklilik, çeşitlilik, bulunabilirlik kriterlerinin baz alınması ile sağlamaktadır. İş ortaklarına sağlanacak IT alt yapısı ile tüketici veritabanı oluşturmak, bu veritabanı ile iş ortaklarına yeni ürün satış olanakları yaratmak, tüketicinin ürün ve servis ihtiyaçlarını zamanında ve eksiksiz karşılayarak, müşteri memnuniyeti yaratmak ve bu sayede tüketiciyi BAŞAK Bilgisayar Hizmetleri kanalına bağlı hale getirmek BAŞAK Bilgisayar Hizmetleri'nin tüketiciler nezrindeki temel stratejilerinden birisidir. Bilgi Teknolojileri konusunda deneyimli ve uzman bir yönetim kadrosu ve ekip ile faaliyete geçen BAŞAK Bilgisayar, ülkenin yaşadığı ekonomik krizde temellerini atmış olması kurumun bilgi teknolojilerine verdiği önem ve topluma bu alanda değer katabilmeyi bir misyon edinmiş olması ile açıklanmaktadır.

KALİTE POLİTİKASI

BAŞAK Bilgisayar güncel teknolojileri ve deneyimlerini kullanarak müşterinin ihtiyaçlarına, sürdürülebilir, ekonomik ve güvenilir çözümler üretir.
• Kalite yönetimi sistemimizin ISO 9001 standardının gereklerini yerine getirecek şekilde sürekli geliştirilmesi ve belgelendirilmesi,
• İş süreçlerimizin firma içerisinde sürekli gözden geçirilerek, çözümlerimizdeki toplam kaliteyi arttırıcı aksiyonların belirlenmesi,
• Firma içerisinde ki tüm birimlere ve çalışma gruplarına toplam kalite felsefesinin yerleştirilmesi,
• Varlıkların sürekli geliştirilerek tüm iş süreçlerindeki verimliliğin uluslararası düzeyde rekabet edebilecek seviyeye yükseltilmesi,
• Güncel teknolojileri takip ederek bilimsel, vicdani ve etik ilkelerden ödün vermeden çalışmak,
• Yenilikçi ve yaratıcı firma zekasını dinamik tutabilmeye odaklı artıracak eğitimlerin gerçekleştirilmesi,
yönünde faaliyetlerimizi Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri ile birlikte bütünleşik bir şekilde yöneterek, hizmet verdiğimiz sektörlerde örnek bir kuruluş olmak için tüm gücümüzle çalışırız.

İşletmenin Misyonu

Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek kurumsal bilgi birikimim ile müşterilerimizin verimliliklerini arttırıp onlara rekabet avantajı sağlayacak uygun bilgi teknolojisi çözümlerini tek noktadan kalite güvenilir yenilikçi ve kalıcı bir iş birliğini sunmak.

• Sıradan değil farklılıklarla %100 müşteri memnuniyeti oluşturmak
• Son teknoloji makine ve tecrübeli elemanlar ile Konya’da fark yaratmak
• Ev , İşyeri Banka Büyük İş yerleri vs. için aradıklarını bulması sürekli 7/24 hizmet verilmesi
• Gerçek Teknik Servis ve Güvenin oluşmasını sağlamak
• Sizin için değerli olan her şey bizim için değerlidir
• Dinamik yapımız sayesinde bilgisayar teknolojilerinin tüm imkânlarını kullanarak
Son kullanıcıların çalışmalarına kendilerine özel teknolojik çözümler ile pratiklik ve hız katmasını sağlamak

Teknolojiyi alt yapımıza dahil ederek kalitemizi sürekli en üst düzeyde tutmak

İşletmenin Vizyonu

Bilgi teknolojileri alanında gelişime ayak uyduran teknolojik bilgi birikimini en iyi ve en verimli biçimde kullanmayı amaçlayan ilk aranan çözüm firmalarından biri olmak.

• Öncelikle çevreye duyarlı bir firma olmak
• Bilinçli tüketici portföyü oluşturmak
• Müşteri memnuniyetini sağlamak
• İstihdama katkı yapmak
• Önce Konya sonra Türkiye genelinde şubeler açarak marka olmak
• Herkesin konuştuğu ve aranan bir firma olmak
• Her İşletmeye Teknoloji ile yön vermek